Home BAWARIA DACH SYSTEM "LEGEN-D"
PDF Drukuj Email

BAWARIA DACH SYSTEM
"LEGEN-D"

 

WŁODZIMIERZ JACEK WRZALIK
42-200 CZĘSTOCHOWA
UL. SEIFRIEDA 13
E-MAIL: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
TEL/FAX: 034 362 13 71
TEL KOM: 504 204 220

Szanowni Państwo


Współczesne dachy stały się pod względem inżynierskim i materiałowym konstrukcjami bardzo skomplikowanymi i drogimi, a rozmaitość systemów i technologii może stwarzać inwestorowi problemy z ich wyborem lub właściwą kompilacją.
Koszt budowy dachu generowany jest zasadniczo na etapie projektowania i wynika głównie ze stopnia skomplikowania bryły dachu, zakładanego rodzaju pokrycia oraz systemów doświetlenia, wentylowania, odwadniania i komunikacji dachowej.
Wychodząc z założenia że sukcesem inwestora jest materializacja projektu w skończonym i logicznym cyklu inwestycyjnym oraz optymalne wykorzystanie środków finansowych, proponuję usługę doradczą mojej firmy.
Profesjonalne doradztwo inwestycyjne pozwala na maksymalne oszczędności przy budowie poprzez:

- właściwy dobór systemów i materiałów
- kosztorysowanie "on-line"
- negocjowanie z dostawcami
- dobór wykonawcy
- nadzór nad realizacją

Koszt usługi (zwyczajowo 2-3% wartości netto budowy dachu) jest negocjowany indywidualnie w zależności od jej zakresu i stopnia skomplikowania procedur.
Z naszego doświadczenia zawodowego wynika, że oszczędności inwestora korzystającego z usługi doradczej oscylują w kwocie ok. 8-15% wartości dachu.
Jeżeli uznacie Państwo, że nasza oferta warta jest uwagi i zechcecie się z nami skontaktować, to jesteśmy do dyspozycji pod komunikatorami podanymi w nagłówku.