Home Wentylacja dachu
The News
Wentylacja Dachu PDF Drukuj Email

Firma Kronos II zaleca wentylację dachu i pomieszczeń. Prawidłowa wentylacja gwarantuje trwałość składowych elementów dachu. Natomiast wentylacja  pomieszczeń gwarantuje komfort i świeże powietrze dla domowników.

 

Człowiek aż 80 procent czasu spędza w zamkniętych pomieszczeniach, z tego aż 65 procent w domu. Budując lub remontując dom czy mieszkanie warto zatem zadbać o komfort domowników i funkcjonalność instalacji, które czynią nasz dom bezpiecznym dla zdrowia.  Sprawna wentylacja jest jednym z podstawowych czynników wpływających na ten fakt.


Zadaniem sprawnego systemu wentylacji grawitacyjnej jest doprowadzenie świeżego powietrza do pomieszczeń i usunięcia z nich zanieczyszczonego. Idealne parametry takiego systemu : powietrze usuwane = powietrze doprowadzone. Zwracając na to uwagę, nie można zbyt dokładnie uszczelnić domu (okien, drzwi), gdyż wentylacja grawitacyjna może zostać zakłócona i nie będzie w pełni wydajna.
Wskazane są więc nawiewniki okienne, szczególnie w takich pomieszczeniach jak kuchnia, łazienka, gdzie znajdują się piecyki i kuchnie gazowe.

 


W innych pomieszczeniach wystarczy częściowe wycięcie uszczelek okiennych dla prawidłowego działania wentylacji. Idąc dalej tą drogą dalsze elementy tego systemu jak nienaganne wymurowane kanały wentylacyjne ich wymiany i szczelność też mają ogromne znaczenie.

W swojej ofercie posiadamy produkty do wentylacji grawitacyjnej firmy Krono-Plast.

Aby przejść do strony proszę kliknąć niebieski link lub wpisać w oknie przeglądarki http://www.kronoplast.pl/